درباره ما

گروه دانا پایش با مجوز از سازمان صنعت ، معدن و تجارت فعالیت خود را در سال 1396 با مشاوره در حیطه های تخصصی HSE و برگزاری دوره های آموزشی در حوزه سیستم های مدیریت HSE بصورت تخصصی آغاز نمود. با توجه به نیاز استان به وجود یک مرکز مشاوره و آموزش کاملاً تخصصی و خلاق در زمینه مدیریت HSE مجموعه داناپایش راه اندازی شد. با عنایت به رشد استانداردهای جهانی و لزوم پیشگیری از حوادث قبل از وقوع، نیاز به آموزش ، ارتقاء فرهنگ و استقرار سیستم مدیریت HSE در تمام صنایع، شرکتها و سازمانها احساس می شود. لذا هدف از تاسیس این مجموعه ارتقاء تفکر ایمن، جامعه ایمن و سرمایه ایمن در تمام سازمان ها و شرکتها و صنایع می باشد.

اعضاء دانا پایش از سال 1392 با فعالیت در پروژه های متعدد در زمینه های HSE در شرکت های متعدد و بزرگ نفتی توانستند دانش و تخصص لازم را در حوزه های مهندسی ایمنی، ایمنی فرآیند، مدیریت بحران و HSE را کسب نمایند. همچنین با توجه به نیاز کارفرمایان به یک مجموعه کامل و ارائه دهنده خدمات تخصصی در سه زمینه مهندسی ایمنی ، مهندسی بهداشت حرفه ای و مهندسی محیط زیست این مجموعه در زمینه های پیاده سازی سیستم های مدیریت HSE-ISO، اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار و محیط زیست را با توجه به نیاز استان و جهت ارائه خدمات به کارفرمایان بزرگ در استان خوزستان به خدمات تخصصی خود اضافه کرد.

دانا پایش متشکل از چهار دپارتمان اصلی در زمینه ارائه خدمات تخصصی HSE می باشد:

1-دپارتمان مهندسی ایمنی و ایمنی فرآیند

2-دپارتمان اندازه گیری عوامل زیان آور و محیط زیست

3-دپارتمان سیستم های مدیریت HSE-ISO

4-دپارتمان آموزش های تخصصی HSE

لذا مجموعه دانا پایش با همراهی دپارتمان های تخصصی خود در نظر دارد جهت مرتفع ساختن مشکلات صنعتی کشور بویژه مجتمع ها و شرکت های حاضر در استان خوزستان و با اتکا به پتانسیل اعضاء با تجربه و متخصص شرکت آمادگی خود را جهت انجام پروژه های مرتبط با مهندسی ایمنی و HSE به کارفرمایان بزرگ اعلام می دارد.  

هدف ما: افزایش سطح ایمنی، کم کردن آلاینده ها و عوامل آسیب رسان،کاهش هزینه ها، کاهش تلفات و صدمات، افزایش بهره وری و تداوم تولید وکسب کار شما در کنار افزایش اعتبار است.

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به شرکت داناپایش است